2000 TL alışverişinize sepette 200 TL İNDİRİM!

500 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO ÜCRETSİZ!

Sepetiniz

Sepetiniz boş

Nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz?

Bunları deneyebilirsiniz...

Makiaj Kozmetik ''ilaç kalitesinde kozmetik'' anlayışını benimseyen bir Türk markasıdır. 4 Eczacının birlikte yönettiği ve Naturmed İlaç bünyesinde yer alan Makiaj Kozmetik, aynı zamanda bir aile şirketidir. Önceliği insan sağlığı ve çevre duyarlılığı olan, yenilikçi ve bilimsel bir kozmetik markasıdır. Makiaj Kozmetik olarak sağlıklı bir cilt yaratmak ve bu cildi korumak için her yaştan ve cilt tipinden insana en kaliteli ve en yenilikçi ürünler sunmaktayız.

   Ürünlerimiz Akdeniz Üniversitesi içinde Naturmed İlaç laboratuarlarında geliştirilip üretilmektedir. İyi İmalat Uygulamaları (Good Manufacturing Practices - GMP) kriterlerine uygun olarak tüketiciye sunulan ürünlerimizin hiç biri hayvanlar üzerinde test edilmemektedir. Firma olarak hedefimiz, tüketicilerin güzelliğine katkıda bulunmak ve güzellik ritüellerinin bir parçası olmaktır.
CİLT SAĞLIĞINA ULAŞMANIN TEK YOLUNUN BİLİMİN GÜCÜNE GÜVENMEK OLDUĞUNA İNANIYORUZ!

   Makiaj Kozmetik olarak, sektörde uzun yıllara dayanan tecrübemizle, mevcut hammaddelerden en iyi sonucu elde etme konusunda uzmanlaştık. Her bir bileşenin tam potansiyelini ortaya çıkarmak için dünyadaki özgün hammaddeleri en yaratıcı şekilde kullanıyoruz. Şık ve fonksiyonel ambalaj tasarımlarını, ürün kalitesini koruyacak ve ürünler hakkında net bilgiler sağlayacak şekilde hazırlıyoruz. Dermatolojik teoriler ve yeni teknolojilere dayanan bir dizi patentli teknolojiyi kullanmaya ve geliştirmeye devam ediyoruz.
FİRMAMIZIN VİZYONU, İNSANLARA MODA OLANI DEĞİL, ETKİN VE GÜVENİLİR OLANI ULAŞTIRABİLMEKTİR.
anlık kırışıklık giderici krem