2000 TL alışverişinize sepette 200 TL İNDİRİM!

500 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO ÜCRETSİZ!

Sepetiniz

Sepetiniz boş

Nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz?

Bunları deneyebilirsiniz...

  Online mağazamızda kredi kartı, havale yada kapıda ödeme seçeneklerinden birini kullanarak alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz .

   Kredi kartı ile alışverişleriniz PAYU Ortak Ödeme sayfası aracılığıyla gerçekleştirilmektedir.

   Kullanıcının sipariş bedelini "kapıda ödeme" şeklinde tercih etmesi durumunda aşağıda belirtilen banka hesap numaralarına Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak ödemeyi gerçekleştirebilir.

Havale ile ödemeyi aşağıda bulunan banka hesabına sipariş numaranızı belirterek ve alıcı isme dikkat ederek gerçekleştirdiğinizde siparişiniz işleme alınacaktır. Siparişler ödeme gerçekleşmediği sürece işleme konulmamaktadır .

Banka Havalesi/EFT Talimatları

Hesap Sahibi: Makiaj İlaç Kimya ve Kozmetik Sanayi Ticaret Ltd. Şti.

Banka: Garanti Bankası

IBAN: TR48 0006 2000 4120 0006 2929 03

Havale/EFT açıklama kısmına sipariş numaranızı yazmayı unutmayınız.

 

   Kullanıcı kredi kartı ile ödeme seçeneğini kullanacak ise tüm kredi kartlarından tek çekim yöntemi ile sipariş verebilir . Sipariş aşaması ve onayı sonunda kredi kartından siparişe ait tutarın çekim işlemi gerçekleşecektir.

   Kredi kartı ödeme tarihi banka ile kullanıcı arasındaki sözleşme hükümlerince belirlenir. Kullanıcının, kredi kartı ile yapmış olduğu işlemlerinde temerrüde düşmesi halinde kart sahibi bankanın kendisi ile yapmış olduğu kredi kartı sözleşmesi çerçevesinde faiz ödeyecek ve bankaya karşı sorumlu olacaktır. Bu durumda ilgili banka hukuki yollara başvurabilir; doğacak masrafları ve vekalet ücretini kullanıcının talep edebilir. Kullanıcının borcundan dolayı temerrüde düşmesi halinde, Kullanıcı, borcun gecikmeli ifasından dolayı Makiaj Kozmetik' in oluşan zararını ödemeyi taahhüt eder.

anlık kırışıklık giderici krem